Dodaj opinie

To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

4 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
nadia:3
23-04-2024
bardzo polecam, bylam w ferie i nie zaluje wybieram się też na wakacjyjny obóz właśnie tu, trenerki pomocne, konie zadbane, widoczki z terenow piękne, jedzenie pyszne, czego chciec wiecej?
emce
11-04-2024
Wspaniałe miejsce, pierwsze, gdzie córka pojechała pierwszy raz sama. Jeździ tam od kilku lat i nie chce nigdzie indziej. Córka chwali wszystko - począwszy od koni, po zakwaterowanie, przepyszne posiłki, zajęcia i instruktorów (kolejność przypadkowa ;) ). Od siebie dodam, że stadnina położona jest w pięknym otoczeniu, a kontakt z właścicielami jest świetny. Naprawdę warte polecenia
Koniara037632791
19-08-2023
Jeśli szukacie jakiegoś obozu w malopolsce czy ogólnie w Polsce to mogę z całego serca polecić 𝐩𝐜𝐢𝐦. Najlepsze obozy, najlepsi instruktorzy (zwlaszcza pani blondynka prowadząca grupę zaawansowaną skoki). Ciekawe treningi skokowe które nie wyglądają tak że masz pojedynczego krzyżaka i se skacz tylko są parkoury czy gimnastyka. Niektóre konie mają swoje charaktery ale większość jest cudownych (Mona, Drako, Fama, Fonia lovciam) dzisiaj przyjechałam z jednego turnusu i żałuje ze nie pojechałam na dwa. Na początkującym czy średniozaawansowanym nie byłam wiec się nie wypowiem. Obóz w Pcimiu to cud miód haha. Wrócę za rok🔝👍🥲♥️
Magia okk
07-07-2023
Kocham to miejsce byłam na obozie w te wakacje🫶🫶. Bardzo dużo się nauczyłam. Świetni instruktorzy bardzo dobrze uczą nie ma się do czego przyczepić.
Julia
18-02-2023
MEGA!! Byłam na feriach było zajebiście. konie są spokojne niektóre mają charakterki np: hucuły ale ogólnie fajna atmosfera panie instruktorki są przemiłe.